Využij sílu online marketingu pro svůj business a jednoduše začni.

Před spoustou majitelů a vrcholných manažerů dnes již nestojí otázka, zda začít používat online marketing a sociální sítě, ale jak s on-line marketingem jednoduše začít. Každý už ví, že sociální sítě umožňují oslovovat nové zákazníky, propagovat výrobky a posilovat image firmy. Ano, je to tak, online marketing vyhrává i volby.

A jaké otázky řešili naši klienti před tím, než jsme začali spolupracovat? Jak firmu dostat na Facebook (jak začít dělat online marketing a obsahový marketing)? Jak vytvářet příspěvky (content – obsah pro sociální sítě), když s tím nemáme zkušenosti? Kdo to bude dělat, když tu není nikdo, kdo by to uměl? Jak se vyhnout začátečnickým chybám? Kde na to vůbec vezmeme čas?

A právě pro tyto firmy je naše unikátní služba Start marketing určena.

Co je vlastně Start marketing?

Start marketing je projekt (outsourcing marketingové komunikace), který využívá internet, on-line marketing a obsahový marketing (content) k propagaci firem. Naše unikátní služba je navržena pro firmy, které by chtěly začít využívat sociální sítě a možnosti internetu ve svůj prospěch, ale nevědí, jak začít, nebo nemají nikoho, kdo by se v této oblasti orientoval.

Služba Start marketing je celá řada činností, které mají za cíl přilákat uživatele internetu, kteří by se mohli stát vašimi stálými zákazníky.

V projektu Start marketing vzděláváme, inspirujeme, informujeme a bavíme lidi tak, aby vaši firmu poznali, vyznali se ve vaší nabídce a začali vám důvěřovat natolik, aby se rozhodli s vámi uzavřít obchod.

Obsah, který pro vás vytváříme, je úzce propojený s tím, co prodáváte, případně s tím, co považujete za nutné sdělit.

Napište nám

Firma Adart nám nastartovala marketingovou komunikaci na internetu a sociálních sítích a již druhým rokem pro náš pivovar tuto vytváří a publikuje. Dokonce i můj syn na vysoké škole prohlásil: „Táto, konečně už jste začli na internetu pořádně komunikovat.“ S přístupem i kreativou lidí z Adartu jsem spokojený.

Ing. Radek Vincík, obchodní ředitel Žateckého pivovaru

Jaké výhody s námi získáte?

Začnete být vidět na internetu a úroveň vaší komunikace se zvýší. Kvalitním obsahem si zajistíte pozornost u vašich potencionálních zákazníků.

Získáte naše Know How a tým specialistů – na projektu budou dělat lidé z různých oborů marketingu. Např. marketingový stratég, kreativec, textař, grafik, internetový specialista, SEO specialista, případně další odborníci.

Ušetříte náklady. Nemusíte mít vlastního pracovníka online marketingu.

Získáte čas na svoji práci. Veškeré činnosti spojené s řízením projektu, tvorbou obsahu, publikováním, sledováním výsledků atd. …převezmeme my.

Během projektu se budeme pravidelně setkávat a posouvat vaši komunikaci dopředu.

Jednoduše řečeno.

Start marketing funguje něco jako externí redakce vašeho firemního časopisu. Kde pro vaši firmu navrhujeme atraktivní témata (PR). Například: jaké výhody přináší vaše firma zákazníkům (Branding), nebo píšeme o vašem oboru, případně komunikujeme výhody zaměstnání u vás ve firmě (nábor nových lidí) a mnoho dalších témat. Ta potom zpracováváme, publikujeme na síti a propagujeme (blog, Facebook, web, Instagram atp.).

Organizujeme rozesílání newsletterů a soutěže na soc. sítích dle vašich potřeb. Děláme všechno pro to, aby bylo vaši firmu vidět na internetu a využili jste jeho sílu ve svůj prospěch. Vše se děje externě tak, aby to nezatížilo vaše lidské zdroje a váš čas.

Jak začít s online marketingem a nic neriskovat.

Tak, teď už víte, že začít s propagací firmy na sociálních sítích, kde tráví čas denně více než polovina obyvatel ČR, je velmi jednoduché. Stačí nám zavolat nebo napsat a domluvit se na schůzce.

Nic neriskujete, nezávazně si popovídáme a vy se rozhodnete, zda je služba vhodná pro vás a vaše cíle či nikoliv. Na schůzce se dozvíte informace o využití internetu, sociálních sítí, online strategiích, obsahovém marketingu atd.

Vaše konkurence nespí a naše kapacita není nekonečná, proto neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes.

Zavolejte mi, nebo napište

Zdeněk Vintrich

jednatel agentury a marketingový stratég
vintrich@adart-reklama.cz
+420 603 212 276 (Po až Čt; 10 – 15 h)

Portfolio
  • Ana Aqualine - marketingová komunikace na sociálních sítích
  • Drutep – marketingová komunikace na internetu a sociálních sítích
  • Žatecký pivovar - Marketingová komunikace na internetu a sociálních sítích

Kontakty

Sídlo společnosti:
Podbabská 1112/13, 160 00 Praha 6

Office:
Sladkovského 874, 440 01 Louny
e-mail: studio@adart-reklama.cz
tel.: +420 603 807 165
web: www.adart-reklama.cz

Napište nám

Obchodní ředitel – jednatel:
Jan Krejčíř
+420 736 534 058
krejcir@adart-reklama.cz

Šéf DTP a produkce:
Martin Pšenský
+420 604 277 782
psensky@adart-reklama.cz

Call Now Button