Loading... Loading...

Trička Městského informačního centra Louny

Město, domy, kopce – oblíkni si Louny!

Pro Městské informační centrum v Lounech jsme v našem studiu vytvořili trička s potiskem pro návštěvníky Loun a všechny správné patrioty. Trička jsou potištěna sítotiskem, královskou metodou potisku triček, která je nejvhodnější variantou s ohledem na velký počet potištěných kusů a vysokou výdrž potisku.


Vzor 1 – Gotika

Ikonické grafické zpracování designu Gotika je jednoduché a na první pohled dobře identifikovatelné. Gotický sloh a jeho moderní deriváty, lomené oblouky, stanové střechy – to jsou nejsilnější architektonické prvky našeho města. 1500 – Žatecká brána, 1532 – Chrám sv. Mikuláše, 1601 – původní indundační most.


Vzor 2 – Kopce

Grafická podoba potisku Kopce reflektuje lounskou malířskou školu 60. let, zdůrazňuje důležitost linií pro Louny samotné. Čtyři dominantní kopce – Raná, Oblík, Srdov a Brník se při příjezdu postupně objevují a s odjezdem pozvolna mizí. Člověk se k nim však vždy rád vrací. Formují horizont a udávají tvar našemu okolí, našim pohledům. A aniž si to uvědumujeme, formují i naše smýšlení. Právě proto jsou Louny tak typické a neopakovatelné. Jedinečné místo pro život, navštívění a prožívání. Oblíkněte Louny a ukažte všem, že víte, jaká je podstata perly na řece Ohři, která se usadila na počátku samotného Českého Středohoří.


Vzor 3 – Mapa

Design Mapa odkazuje na skutečnost, že památky v Lounech jsou opravdu rozptýleny na každém kroku. I v tom nejpozapomenutějším koutě narazíte na drobnosti, které vám otevřou poutavé množství příběhů. S každým dalším pohybem objevujete více. Jako prstem na mapě. S každým dalším jeho pohybem jsou vám Louny bližší.


Trička s potiskem zakoupíte v Městském informačním centru v Lounech.

Trička seženete přímo v Městském informačním centru Louny

KLIENT

Městské informační centrum Louny

ROK REALIZACE

2021

VEDOUCÍ PROJEKTU

Jan Petržilka

GRAFICKÝ DESIGN

Jan Petržilka
Markéta Malá
Sandra Kučerová